Zástupná místa pro útoky proti Rusku

Politika a dění v Rusku
Odpovědět
Uživatelský avatar
Oldřich Praha
Globální moderátor
Globální moderátor
Příspěvky: 182
Registrován: ned 28. čer 2020 12:21:27
Zástupná místa pro útoky proti Rusku

Příspěvek od Oldřich Praha »

V Náhorním Karabachu se tvrdě bojuje, Jerevan zvažuje uznání jeho nezávislosti

Ázerbájdžánské ministerstvo obrany ve středu uvedlo, že se arménské jednotky pokusily o protiútok. Bojuje se podle něj v celé délce fronty, uvedla agentura TASS. Správní středisko Náhorního Karabachu Stěpanakert je v obklíčení, uvedl server Amernian Weekly. Během noci na čtvrtek bylo terčem náletů.https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... .seznam.cz


Protiútok Arménů? To je přece jasné přiznání, že azerbajdžánští islamisté byli první, kdo podnikli útok proti křesťanské Arménii...

Uživatelský avatar
Oldřich Praha
Globální moderátor
Globální moderátor
Příspěvky: 182
Registrován: ned 28. čer 2020 12:21:27
Re: Zástupná místa pro útoky proti Rusku

Příspěvek od Oldřich Praha »

Přemysl Votava: Agrese pod Kavkazem

Světem zapomenutá Arménie je od roku 301 prvním křesťanským státem. Dějiny národů pod Kavkazem to byl věčný střet dvou civilizací. Křesťanství a islámu. Ti mocní pod Kavkazem, tedy Turecko, Irán, Rusko… ovlivňují dějiny. Ti malí a mezi ně patří i Arménie, ti musí často bojovat o svou svébytnost. Arménský národ před 100lety prošel válečným peklem. Arménie tehdy ztratila značnou část svého území ve válce s Tureckem …. Přes 1 milion Arménů přišlo o život, miliony Arménů uprchlo a žijí dnes v zahraničí.
Moderní zbraně zabíjejí nevinné. Civilní obyvatelstvo je terčem té nejmodernější bojové techniky. Česká republika v tom není zcela bez viny. Před několika lety, byly naše moderní dělostřelecké zbraně prodány právě do Azerbajdžánu. Údajně přes prostředníky. Obdobně jsme dodali před lety i těžkou vojenskou techniku, cca 175 tanků T-72 a T-55 a dělostřelecké systémy do Gruzie. V roce 2008 tyto zbraně ve válce proti lidu Osetie zabíjely. Dějiny nejsou spravedlivé, přesto svět nesmí mlčet, ani být lhostejný k jakékoliv válce.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/n ... zem-638854

Od listopadu 89´vlády naší země podporují vojensky i politicky vždy nějaké agresory. Je načase vymést takové devianty až na dno společnosti.


Odpovědět