Fórum bez cenzury?

Nápověda, připomínky, dotazy
Odpovědět
Uživatelský avatar
admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 6
Registrován: pát 10. led 2020 17:02:00
Kontaktovat uživatele:
Fórum bez cenzury?

Příspěvek od admin »

Myšlenka je taková - ano snaha je skutečně mít fórum bez cenzury. Samozřejmě vulgární a hrubé příspěvky mohou být smazané.
Je to tedy jen na vás, jestli zde bude vítězit názor prozápadní, provýchodní či vlastenecký.

Zlo vítězí, když dobří lidé mlčí.

===
Nápověda ke kategorii Politické strany: viewforum.php?f=5

Jak už stojí na úvodní straně webu v popisu této kategorie, tak podkategorii mají strany, které jsou v parlamentu a lídři dostanou práva moderátora ke své podkategorii. Z toho vyplývá pro ostatní jedna věc. Pokud by se objevil nějaký lídr strany či hnutí a dostal práva moderátora, tak si může pak ve své podkategorii dělat co chce. Může klidně smazat všechny diskuze do té doby tam vzniklé. V jistém smyslu je to cenzura, ale bude se vždy vztahovat jen na tu malou podkategorii. Takže pokud nechcete později přijít o své příspěvky, tak je nepište do té či oné podkategorie, ale prostě založte diskuzi mimo tuto podkategorii do hlavní kategorie. Mám nyní myslí samozřejmě pokud byste chtěli horlivě vystupovat proti nějaké straně, tak pokud tak budete činit v její podkategorii, tak případný moderátor, lídr oné strany, by vás pak mohl smazat.

Víme, že se to nemusí všem líbit, ale zase jinak můžete si založit diskuzi v jiné podkategorii např. své oblíbené strany nebo mimo podkategorie v hlavní kategorii Politické strany, tam lídři nebudou moderovat.

Jde o to, že to prostě může přitáhnout na web lidi. Na druhou stranu, pokud někdo bude někoho cenzurovat, tak se to tady všichni dozví, protože "postižený" to může vytroubit v nějaké jiné diskuzi zde na webu. Mazání vulgárních, hrubých, nevěcných příspěvků nebude bráno jako cenzura.

Lídři - neznamená, že musí jít o předsedy stran, asi těžko se tady budou registrovat, ale i nějací místopředsedové či jiné funkce či známé tváře ze stran a hnutí. Takoví lídři, ale musí mít v profilu celé jméno, pokud chtějí moderátorská práva ke své kategorii.


Odpovědět